Пензель «флейц» призначений для роботи з будь-якими фарбами, лаками, емалями та оліфою. Флейцева кисть є універсальною, нею можна фарбувати майже всі типи поверхонь.
Робоча ширина 85 мм
Довжина ворсу 40мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма малярського пензля | Прямокутна |
| Матеріал ворсу | Натуральна щетина |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Довжина ворсу | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴
