Малярне відро потрібне для зручного зберігання, перенесення та роботи з фарбами, лаками, ґрунтовками та будівельними сумішами під час ремонту, воно дозволяє ефективно віджимати валики, запобігаючи надлишкам матеріалу і забезпечуючи рівномірне нанесення фарби.
Прямокутні форми та спеціальні "хвилі" на стінках ідеальні для роботи з валками будь-якого розміру, допомагаючи зняти зайву фарбу без розбризкування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 12 л |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 20 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Wave |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


